Show all institutions

Featured Programmes

Türkiye'de Bir İlk, 25 Dakikada Yurtdışında İstediğiniz Üniversiteye "ÜCRETSİZ" Başvuru
25 Mar 2019

Dilediğin ülkede dilediğin üniversiteye başvuru yapmak artık hiç olmadığı kadar kolay.

Yurtdışı Eğitim Sektörüne Dair Rakamlar
13 Mar 2019

OECD raporlarına göre 4,3 milyon öğrenci kendi ülkesi dışında bir ülkede eğitim yapmaktadır. Bu sayı 1990’lı yıllarda 1,3 milyonken, 2025 yılında bu sayının 8 milyona ulaşması tahmin edilmektedir. Bu rakamlar sektörün ne kadar yüksek bir hızla geliştiğiniz göstermektedir.

Dünyanın En İyi İngiltere Üniversitelerine Başvurunuzu Yapın
12 Mar 2019

King’s College London (38. Sıra)
King’s College London, QS International sıralamasına göre, dünyadaki en iyi üniversiteler sıralamasında 38. sıradadır. İngiltere’deki en eski dördüncü üniversite olan King’s, 150 ülkeden 10,000’i lisansüstü olmak üzere 24,000’den fazla öğrenciyi Londra’nın kalbinde dünya standartlarında eğitim ve son teknolojik araştırmalarla buluşturmaktadır.

Kurdaki Değişimler Eğitimin Rotasını Değiştirdi
28 Feb 2019

Euro ve Dolar’daki Yükseliş Eğitimin DNA’sını Değiştiriyor

İngiliz Üniversiteleri Başvuruları Devam Ediyor
27 Feb 2019

İngiliz Üniversitelerine Uluslararası öğrencilerin son başvuru tarihi 30 Haziran 2019. İngiliz Üniversitelerine Başvurularınızı, YurtdisiUniversiteler üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Avrupa'nın En İyi Üniversitelerinde Burslu Eğitim Fırsatı
20 Feb 2019

Avrupa’nın en iyi üniversitelerine başvurmak isteyen lisans ve yüksek lisans adayları başvurularını apply.globalvizyon.com platformu üzerinden kolayca yapabilir.

İngiltere'nin En İyi Üniversitelerinde Okumak İster misiniz ?
20 Feb 2019

University of Greenwich
Kampüslerinden biri dünya kültür mirası alanlarından olanı Londra’da, diğerleri ise yirmi dakika uzaklıkta yeşilliklerle çevrili Eltham’daki Avery Hill ve Chatham’daki Medway’de bulunan University of Greenwich, öğrencileri için sayısız avantaj sunmaktadır.

Güney Kore de 2019 yılı Lisans Yüksek Lisans Başvuruları Devam Ediyor
6 Feb 2019

Son yılların en çok ilgi gören ülkelerinden Kore 2019 başvurularını almaya başladı. Kore üniversiteleri Türk öğrencilere özel burs imkanları sunuyor. Şimdi Global Vizyon ile Kore’deki üniversiteleri inceleyebilir, Kore’de Lisans ve Yüksek Lisans başvurularınızı online olarak Global Vizyon üzerinden yapabilirsiniz.

İsveç te 2019 yılı Lisans ve Yüksek Lisans Başvuruları Devam Ediyor
6 Feb 2019

Son yılların en çok ilgi gören ülkelerinden İsveç 2019 başvurularını almaya devam ediyor. İsveç üniversiteleri Türk öğrencilere özel burs imkanları da sunuyor. Şimdi Global Vizyon ile İsveç’teki üniversiteleri inceleyebilir, İsveç’te Lisans ve Yüksek Lisans başvurularınızı online olarak Global Vizyon üzerinden yapabilirsiniz